Wydziałowe studia doktoranckie

Samorząd doktorantów

Samorząd Doktorantów Wydziału Historycznego UW

  • Przewodnicząca

    • mgr Marta Jaworska-Oknińska

    • +48 513 078 721

    • marta.krystyna.jaworska@gmail.com

    Wiceprzewodnicząca

    • mgr Karolina Morawska

    • morawska-k@wp.pl

    Sekretarz

    • mgr Magdalena Luto

    • m.w.luto@gmail.com

    Delegat do Rady Samorządu Doktorantów UW

    • mgr Tomasz Dziewicki

    • tdziewicki@gmail.com

    Członkowie

    • mgr Magdalena Herman

    • magdalena.herman@onet.pl

    • mgr Robert Statkiewicz

    • robertstatkiewicz@student.uw.edu.pl

    • mgr Makary Górzyński

    • makarygorzynski@gmail.com

    • mgr Oskar Lubiński

    • oskar.s.lubinski@gmail.com

    • mgr Katarzyna Kostecka

    • wookiewo@o2.pl

    • mgr Weronika Kobylińska-Bunsch

    • w.kobylinska@gmail.com

    • mgr Maksymilian Sas

    • m.sas.@uw.edu.pl

  • Komisja Doktorancka

    • mgr Marta Jaworska-Oknińska

    Komisja Finansowo-Budżetowa

    • mgr Makary Górzyński

    Wydziałowy Zespół Zapewniania Jakości Kształcenia

    • mgr Weronika Kobylińska-Bunsch

    Wydziałowa Komisja Wyborcza

    • mgr Jerzy Szafranowski

    Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna na studia doktoranckie

    • mgr Jerzy Szafranowski

    • mgr Wojciech Bernatowicz

    Komisja do spraw Regulaminu Wydziału Historycznego

    • mgr Weronika Kobylińska-Bunsch

  • Komisja Senacka ds. Studentów, Doktorantów i Jakości Kształcenia

    • mgr Maksymilian Sas

    • komisjastypendialna.wh@uw.edu.pl

    Przewodnicząca

    • mgr Magdalena Herman

    • magdalena.herman@onet.pl

    Wiceprzewodniczący

    • mgr Makary Górzyński

    • makarygorzynski@gmail.com

    Członkowie

    • mgr Marta Jaworska-Oknińska

    • mgr Maksymilian Sas

    • Katarzyna Śniecińska